Aldar Eesti OÜ

Aldar Eesti OÜ on Eesti kapitalil põhinev jae – ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mille kaubamärgid on tuntud ja populaarsed üle Eesti ja kaugemalgi. Siin on meie brändide au ja uhkus:

CityAlko, SuperAlko, Sadama Turg, Kai Kohvik, Aldar Market, Aldar Cash & Carry ning Kochi Aidad.

Meil on kokku 9 toidukauplust, 30 alkoholi müügile spetsialiseerunud kauplust Eestis, 5 Lätis, 1 Poolas, 1 Saksamaal.

CityAlko teab, et “Kvaliteet maitseb!” ja SuperAlko ütleb, et “Pidu algab siit” – külastage meie kauplusi ning kogege osturõõmu meeldivas ja sõbralikus keskkonnas.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele pideavalt uusi ja põnevaid maitseid. Oleme järjepidevalt kasvatamas oma tooteportfelli, pakkudes kliendile ka väiksemate tegijate kvaliteetseid tooteid.

Meie juurest leiate palju põnevaid kaubamärke – nt Reviseuri ning ABK6 konjakid, Vollereaux ja Pivot šampanjad, Tosco ja Don Roberto tekiilad, portfellis on ka mitmed põnevad veinimajad nagu Dürnberg,  Quinta do
Portal ning Dominio de Atauta. Lisaks jookidele pakume omatoodetena kuivatatud pähkli- ja puuviljasarja ning jäätiseid, mis kannavad nime Koch Excellence.

Meie tooted on valitud suure hoole ja armastusega, et tagada igale kliendile kvaliteetne maitseelamus.

Kõiki tooteid on võimalik mugavalt osta ka meie e-poest, kus ootab ees lai tootevalik ja mugavad tarnevõimalused.

Veebileht

TCW’l osaleb Tridens AS järgnevate jookidega:

Martin Miller’s Gin – esimene kaasaegne preemium džinn maailmas. Vaatamata oma noorele vanusele on Martin Miller’s Gin viimase kümne aasta jooksul võitnud maailmas enim auhindu.

Martin Miller’s džinni valmistamisel kasutatakse kümmet erinevat ürti, mille hulka kuuluvad: kadakamari, koriander, angeelika-, lagritsa- ja iirisejuur, kassiakoor, muskaatpähkel, apelsinikoor, sidrunikoor, laimiõli.

Normindia Gin, mille koostises on 15 hoolikalt valitud maitsetaime, mille pehmus, magusus ja vürtsikus on viidud ideaalsesse tasakaalu.

Villa Massa Limoncello, mis põhineb iidsel pereretseptil ja on valmistatud 100% Sorrento (Itaalia) piirkonnas kasvavatest ja ainult selleks ette nähtud kuulsaimate sidrunite „Ovale di Sorrento“ koortest.

Autentne Hispaania liköör Licor 43 Original ja Licor 43 Orochata, mis on inspireeritud traditsioonilisest Valencia Horchata retseptist.  Orochata on Licor 43 Original baasil loodud kerge ja kreemine Hispaania liköör tulvil õrnu, magusaid Vahemere maamandlite (tiger nut), vürtside ja tsitruse maitseid.


Coquerel
kalvadosed:

Calvados Coquerel Fine Pale on segu kahe- ja kolmeaasta vanustest Calvadose Fine õunabrändidest, mis on laagerdunud 15+ aasta vanustes Calvadose tammevaatides.

Calvados Coquerel Limited Edition on segu 4-8.a. Coquerel õunabrändidest, laagerdumine on lõpetatud 14+ vanustes Bourbon viskivaatides.

Calvados Coquerel Triple Cask on segu 15-20 a. vanustest Calvados Coquerel õunabrändidest, mille laagerdumine on lõpetatud konjaki ja armanjaki tammevaatides.

Elijah Craig Small Batch bourboonviski – super premium viski.