Rotermanni südames, rohkete taimedega elusas linnaoaasis saab ennast puhkuse lainele häälestada ja armastusega loodud erilisi täistaimseid maitseelamusi ja parimaid kokteile kui ka muusikalisi sündmusi nautida. Suvisel ajal saab mõnuleda nii päikeseterrassil kui Korstnaplatsi poolsel terrassil.

Oasis restoran baari poole kontseptsioonis on olulisel kohal kodumaised tooted, hooajaline tooraine ning võimalikult palju käsitööna valminud koostisosasid. Meile on tähtis, et leiaksid siit endale alati midagi suhkru- ja gluteenivaba ning kanname hoolt, et võimalusel oleks see mahedalt toodetud. Kasutame vaid orgaanilisi kohviube ning pakume ka orgaanilisi teesid ja väejooke smuutide, terviseshottide ning toormahlade näol.

Meil on maailmatasemel kokteilid ning vähemalt pooled neist on alati saadaval alkoholivabana. Oleme oma südameasjaks võtnud olla Eesti kõige laiema alkoholivaba valikuga restoran.

Restorani kõrval asub vegan pood, kust leiab Oasise pere poolt valmistatud täistaimseid, sealhulgas gluteenivabu tooteid kui ka uusi ja huvitavaid vegan maitseid ning ilutooteid Eestist ja mujalt maailmast.

Avamisajad:

  • P-K 11-22.30
  • N-L 11-23.30
Rotermanni 14tallinn cocktail week 2023 Menüü

@oasisrestoran