Tridens AS

Tridens AS – kogemustega distribuutor aastast 1988.

Oleme suurte kogemustega distribuutor aastast 1988. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus – ning oleme kindel partner oma töötajatele, klientidele, tarnijatele ja koostööpartneritele.

Tänaseks oleme üks pikaajalisema kogemusega kaubandusettevõtteid Eestis, kaubeldes enam kui 150 tuntud brändiga. Meie valikus on alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke, tubakat, toidu- ja tarbekaupu. Sammume seda teed uhkelt järgmiste brändidega: Jägermeister, Red Bull, Hartwall Original, Tupla, Piper-Heidsieck, Danzka, Salt Switch, Thomas Henry, Bottega, Louis Latour, M. Chapoutier, Peter Lehman, Flor de Caña ja väga paljude teiste tuntud kaubamärkidega.

Pidev õppimine ja kogemused alates aastast 1988, on võimaldanud meil edukalt konkurentsis püsida ja saada üheks vanimaks kaubandusettevõtteks Eestis.

Veebileht

TCW’l osaleb Tridens AS järgnevate brändidega:

Martin Miller’s Gin – esimene kaasaegne preemium džinn maailmas. Vaatamata oma noorele vanusele on Martin Miller’s Gin viimase kümne aasta jooksul võitnud maailmas enim auhindu.

Martin Miller’s džinni valmistamisel kasutatakse kümmet erinevat ürti, mille hulka kuuluvad: kadakamari, koriander, angeelika-, lagritsa- ja iirisejuur, kassiakoor, muskaatpähkel, apelsinikoor, sidrunikoor, laimiõli.

Normindia Gin, mille koostises on 15 hoolikalt valitud maitsetaime, mille pehmus, magusus ja vürtsikus on viidud ideaalsesse tasakaalu.

Flor de Caña rumm, mis on sündinud Kesk-Ameerika ühe kõige aktiivsema vulkaani, San Cristobali jalamil. Nicaragua suurim täht on kunstlike koostisosade vaba ning kuulub maailmas TOP 5 parima rummi sekka.

Villa Massa Limoncello, mis põhineb iidsel pereretseptil ja on valmistatud 100% Sorrento (Itaalia) piirkonnas kasvavatest ja ainult selleks ette nähtud kuulsaimate sidrunite „Ovale di Sorrento“ koortest.

Autentne Hispaania liköör Licor 43 Original ja Licor 43 Orochata, mis on inspireeritud traditsioonilisest Valencia Horchata retseptist.  Orochata on Licor 43 Original baasil loodud kerge ja kreemine Hispaania liköör tulvil õrnu, magusaid Vahemere maamandlite (tiger nut), vürtside ja tsitruse maitseid.


Coquerel
kalvadosed:

Calvados Coquerel Fine Pale on segu kahe- ja kolmeaasta vanustest Calvadose Fine õunabrändidest, mis on laagerdunud 15+ aasta vanustes Calvadose tammevaatides.

Calvados Coquerel Limited Edition on segu 4-8.a. Coquerel õunabrändidest, laagerdumine on lõpetatud 14+ vanustes Bourbon viskivaatides.

Calvados Coquerel Triple Cask on segu 15-20 a. vanustest Calvados Coquerel õunabrändidest, mille laagerdumine on lõpetatud konjaki ja armanjaki tammevaatides.